gabinet kosmetyczny kraków, znacie ?

gabinet kosmetyczny kraków, znacie ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Franuś

Posty: 8

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za mnóstwo. Widziałam potem, iż ceny są zdecydowanie niższe.

CzarnyBlant

Posty: 17

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Snaco

Posty: 17

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bo stale mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

mokwas

Posty: 16

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niezmiernie dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

warter88

Posty: 17

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Seba123

Posty: 19

 
Ze 100 złotych trzeba się liczyć, natomiast to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w doświadczonym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Lupusx

Posty: 10

 
Nie ma to jak fachowy peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, gdyż dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

nemiasty

Posty: 6

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi wyśmienicie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się bez wątpienia pilnować z jedzeniem itp. :D

AleBulaa

Posty: 6

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

kryzys

Posty: 8