Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Spływy Tanew, znacie kogoś ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednak nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy faktycznie dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

yetisize

Posty: 10

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

zambott

Posty: 11

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Oczywiście warto posiadać umiejętność pływania na kajakach ale jeżeli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz ponieważ będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

cinto

Posty: 23

 
Jeśli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie gdyż widoki na tej rzece faktycznie zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

Asd7

Posty: 24

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz wiele interesujących osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

szymon2626

Posty: 20